Sjezdové lyžování a snowboarding:
Hanapetrova paseka nabízí ideální lyžařský terén pro lyžaře začátečníky, pokročilé i pro snowboarding. Vedle chaty se nachází 400m dlouhý lyžařský vlek s dokonale upravovanou sjezdovkou a malý 50m dlouhý pro začátečníky. Na Hanapetrově pasece nezažijete tlačenice ve frontách na vlek. Vlek je veřejný, ale je k dispozici především kapacitě chaty HANAPETR.

Běžecké lyžování:
Místem prochází běžecké trasy, které umožňují rychlý výstup na hřebeny Krkonoš. Máte možnost zvolit si trasu podle vlastní úvahy a kondice od nenáročného „kolečka“ okolo paseky až po výstup na hřebeny hor s cílem např. Černá hora, Liščí hora, bufet Na rozcestí, Špindlerův Mlýn a další. Rennerovy boudy jsou vzdáleny cca 3km po žluté turistické značce.

Pěší turistika:
Prostředí Hanapetrovy paseky je vhodné i pro pěší turistiku a vycházky. V zimním období je možnost pěších výletů přirozeně limitována množstvím sněhu. Cestou na spodním okraji paseky prochází mašérská trať, na které můžete často pozorovat psí spřežení.

Další možnosti aktivit:
Krkonoše jsou vyhledávaným cílem zimní i letní rekreace. V zimě nabízí nejlepší možnosti lyžování v Čechách, známá jsou především lyžařská střediska Špindlerův Mlýn, Harrachov, Pec pod Sněžkou nebo Rokytnice. Ve Vrchlabí si mimo jiné můžete zahrát squash, bowling, či si zajít do jedné ze dvou solných jeskyní. Dalšími středisky zimních sportů jsou např. Špindlerův Mlýn (s aquaparkem), Benecko, Strážné a Herlíkovice – do všech těchto a dalších míst lze využít autobusové nebo vlastní dopravy.

Náš personál Vám také zajisté rád poradí a pomůže, ať už s vymýšlením aktivit, tak se zvolením správné cesty a dopravy!